BEZPŁATNE SZKOLENIE

ONLINE

REHABILITACJA OKOŁOPORODOWA

SOBOTA, 20 MARCA 2021r.
godz. 19:00 - 21:00
oraz

NIEFARMAKOLOGICZNE METODY ŁAGODZENIA BÓLU PORODOWEGO

SOBOTA, 27 MARCA 2021r.
godz. 19:00 - 21:00

Zaczynamy za:

ZAPISZ SIĘ

NA BEZPŁATNE SZKOLENIE*

.

Ból można definiować jako reakcję układu nerwowego na bodziec, lub jako nieprzyjemne odczucie zmysłowe związane z uszkodzeniem ciała lub doznaniem psychicznym wykraczającym poza granice równowagi emocjonalnej. Patrząc na taką jego definicję, można orzec, że odczuwanie go jest sprawą bardzo indywidualną, nie mogącą podlegać społecznym normom. Niestety w przypadku „bólu porodowego” tak właśnie się dzieje. Niewiele osób podejmuje dyskusję w temacie, czy poród boli czy nie.

To, co odczuwamy w związku z procesem rodzenia się dziecka to informacja oznajmiająca, że należy znaleźć się w bezpiecznym miejscu i odpowiednio się przygotować. Przyczyną bólu porodowego są skurcze macicy i rozciąganie tkanek miękkich kanału rodnego – mięśni, więzadeł, powięzi. Nie jest to odczucie, które powinno niepokoić, obezwładniać, przerażać.
Skurcze macicy z całą pewnością są bardzo silnym, intensywnym, wykraczającym poza granice homeostazy przeżyciem. Jak sobie radzić w trakcie ich trwania? Jak wspierać rodzące, by odczuwalność doznań porodowych była w zakresie ich granic wytrzymałości?

🔰Na najbliższych Warsztatach Szkoleniowych przedstawione zostaną niefarmakologiczne metody łagodzenia bólu, do zapoznania z którymi warto zachęcić Kobiety jeszcze w trakcie trwania ciąży.

Po części warsztatowej odbędzie się sesja Q/A (pytania i odpowiedzi)

Prowadzenie:

mgr Joanna Wąsowska

mgr Joanna Wąsowska

www.fizjo-urogin.pl
Fizjoterapeuta, Terapeuta uroginekologiczny, Terapeuta Czaszkowo-Krzyżowy, Instruktor Hypnobirthing.
Absolwentka studiów doktoranckich z nauk o kulturze fizycznej oraz ponad 15 kursów specjalizacyjnych z zakresu szeroko pojętej medycyny manualnej.
Na co dzień pracuje w swoim gabinecie prowadząc terapię Kobiet na różnych etapach ich życia. Posiada 11 – letnie, praktyczne doświadczenie w pracy z Kobietami, zdobywane w krakowskich Szkołach Rodzenia, Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym, w prywatnej praktyce oraz dydaktyczne (AWF Kraków, Umed Wrocław, Fizjo-Femina Kurs Kompleksowa Fizjoterapia Kobiet).

Aby wziąć udział należy:

1️⃣ Polubić stronę Szkoły:
https://www.facebook.com/szkolashantala

2️⃣ Zapisać się podając swoje imię oraz adres email w formularzu poniżej

Udział w Szkoleniu jest bezpłatny.
Po zajęciach udostępnimy możliwość pobrania (za niewielką opłatą) imiennego Zaświadczenia potwierdzającego udział w Warsztatach szkoleniowych.

🔰
– Zaświadczenie drukowane na ozdobnym papierze, wysyłany Pocztą.
– Materiały dodatkowe

ZAPISZ SIĘ!

SOBOTA, 27 MARCA 2021r.
godz. 19:00 - 21:00
Spotkanie odbędzie się na platformie Facebook.
Aby wziąć udział należy polubić stronę i podać imię i adres email w formularzu poniżej.
Zaczynamy za:

ZAPISZ SIĘ

NA BEZPŁATNE SZKOLENIE

.

* Podając swoje dane zgadzasz się z regulaminem oraz wyrażasz zgodę na dopisanie do Newslettera. Przysługuje Ci dostęp do Twoich danych. Możesz w każdej chwili wypisać z Newslettera, rezygnując z subskrypcji.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Nowe Wizje Aleksandra Staudt, ul. Agrestowa 34/10, Zielona Góra 65-001, NIP 9730871947. Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu wysyłania informacji o ciekawostkach dotyczących dzieci, ich rozwoju, masażu Shantala, nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisami masaz-shantala.pl i kursshantala.pl. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na masaz-shantala.pl/polityka-prywatnosci/