Nasi Instruktorzy

Szukasz osoby, która nauczy Cię jak wykonywać masaż dziecka? Znajdź certyfikowanego Instruktora!
Miasto Imię i Nazwisko Adres Telefon www/email
Dąbrowa Górnicza; Olkusz Mirosław Korba-Marszałek - 730 810 111 mmarszalek@op.pl
BRZESKO Paulina Broszkiewicz ul. Głowackiego 12 500 710 296 facebook.com/strefarelaksubrzesko ; strefarelaksubrzesko@gmail.com
KRAKÓW Anna Ajszpur ul. Norymberska 10c/39 502 512 302 ajszpur.pl ; ajszpur@gmail.com
ŁUŻNA Anna Przyrowska Łużna 3 798 784 928 anna.szczerba0225@gmail.com
SPYTKOWICE; KRAKÓW Diana Buszydło ul. Starowiejska 17; Spytkowice 883 248 008 diabusz@op.pl
KALWARIA ZEBRZYDOWSKA Marta Malina Jachówka 241 663 721 677 martitka.mm@gmail.com
KRAKÓW Anita Buda ul. Józefa Kałuży 27; 32-067 Tenczynek 797 487 528 anitkabud@wp.pl
WIELICZKA Joanna Biela ul. Kowalska 144; 32-440 Sułkowice 889 281 140 biela.asia@interia.pl
MIECHÓW Magdalena Kossakowska ul. Sienkiewicza 8b; Miechów 505 907 233 3madzia@interia.pl
KRAKÓW Magdalena Kaniewska ul. H. i K. Czeczów 32/69; Kraków 512 575 221 magdalena.kaniewskaa@gmail.com
MYŚLENICE Barbara B4Cygan ul. Żwirki i Wigury 10; Myślenice 665 328 723 barbara.cygan@interia.pl
MYŚLENICE Jolanta Kraus ul. Żwirki i Wigury 10; Myślenice 602 607 837 jolantakraus6@gmail.com
KRAKÓW Agnieszka Flitta Proszę o kontakt 668 248 985 agnieszka.flitta@op.pl
NOWY SĄCZ Halina Góra SOSW Nowy Sącz; ul. Broniwskiego 1 514 657 048 soswns.pl halinagora13@gmail.com
NOWY TARG, JABŁONKA, RABKA ZDÓJ Adrianna Barnaś Proszę o kontakt 788 285 717 ada110@interia.pl
NOWY TARG, JABŁONKA, RABKA ZDÓJ, CZARNY DUNAJEC Magdalena Gawron Proszę o kontakt 788 592 687 magdalena100ch@interia.eu
KRAKOW Monika Węglarz-Masłowska Łętowe 132 785 543 685 monika.maslowska24@gmail.com
KRAKOW Liliana Ciupczyk ul. Przyszłości 21 519 699 156 lilianaciupczyk@gmail.com
KRAKOW Aleksandra Dziedziniewicz Proszę o kontakt 733 222 933 aleksandra.dziedziniewicz@gmail.com
KRAKÓW Paulina Bażant Proszę o kontakt Proszę o kontakt Proszę o kontakt
KRAKÓW Mateusz Polek Proszę o kontakt Proszę o kontakt Proszę o kontakt
OŚWIĘCIM Patrycja Wolak-Bieda ul. Chopina 14/7 515-686-787 p.patrycjawolak@gmail.com
NOWY SĄCZ Małgorzata Borowiec Proszę o kontakt 725 218 112 czarodziejka.z.pienterka@gmail.com
GORLICE Robert Mikruta Proszę o kontakt 510 934 626 robertmikruta@wp.pl
RYBNA Elżbieta Kmińska-Filipek Nowy Świat 151, Rybna 505 477 771 neuroartlogopeda@gmail.com