Nasi Instruktorzy

Szukasz osoby, która nauczy Cię jak wykonywać masaż dziecka? Znajdź certyfikowanego Instruktora!
Miasto Imię i nazwisko Adres Telefon www/email
BIELSKO-BIAŁA Ewelina Damek ul. Modrzewskiego 12 607-433-237 ewelinadamek@wp.pl
CIESZYN Marcela Tessar ul. Krzywa 47 604-773-607 marcelatessar@interia.pl
ŻYWIEC, MILÓWKA Joanna Szczotka Poradnia "Przystań"; ul. Legionów 39/1; Żywiec 508-067-665 rybaszczotka@buziaczek.pl
RYBNIK Ewa Łępicka ul. Gliwicka 59; Rybnik 737-307-242 ee1978@o2.pl
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Beata Mazur-Michałowska ul. Sowia 5, Siemianowice Śląskie 516-577-299 www.przedszkole.sowia5.pl; przedszkole.sowia56@gmail.com
CIESZYN Małgorzata Błaszczyk Proszę o kontakt 664-910-963 malgorzatablaszczyk.lote@gmail.com
GLIWICE Daria Długaj Proszę o kontakt 690-630-366 dariadlugaj@gmail.com
SIEWIERZ; DĄBROWA GÓRNICZA Edyta Majewska Proszę o kontakt 790-800-304 edytamajewska90@gmail.com
LGOTA, KŁOBUCK Katarzyna Chrzęstek ul. Północna 75, Lgota 508-091-151 katisum86@icloud.com
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Wioletta Grabiec Proszę o kontakt Proszę o kontakt wioletta-grabiec@wp.pl
ZABRZE, GKIWICE Marlena Gorzawska ul. Wolności 182, Zabrze 693-467-189 www.sanuszabrze.pl marlena.gorzawska@gmail.com
KATOWICE, CZĘSTOCHOWA Agata Dobrowolska Proszę o kontakt 883-614-875 dobrowolska_agata@wp.pl
GLIWICE Patrycja Pawlak ul. Polna; Łany wielkie 667-032-792 pawlakpatrycja85@interia.pl
GLIWICE Mirella Doluk- Świerczek Proszę o kontakt 501-501-998 www.mdscentrum.pl mdscentrum@gmail.com
ŚWIĘTOCHŁOWICE Agnieszka Lutkowska 41-608; Gołęszyców 11, 509-648-622 latkowska.aga@gmail.com
SOSNOWIEC Paulina Boroń ul. Zielona 15/3; Sosnowiec 510-786-377 www.logo-rytmpaulinaboron.pl logorytm87.paulina@gmail.com
BYTOM Zuzanna Zaborska Proszę o kontakt 508-854-761 zuzazaborska@gmail.com
KATOWICE Joanna Zub ul. Bażantów 2; CDiT - IN CORPORE Proszę o kontakt asialubos@gmail.com
SKOCZÓW Kamila Kupka ul. G. Morcinka 21/27; Skoczów 519-107-584 kamila_niezapominajka@o2.pl
CZESTOCHOWA Paulina Peryga ul. Starzyńskiego 5 m 29 604-841-207 paulina.peryga@gmail.com
PIEKARY ŚLĄSKIE Aleksandra Nowak Plac Jana Pawła II 4; Radzionków 600-620-503 aleksandra11.nowak@gmail.com