Nasi Instruktorzy

Szukasz osoby, która nauczy Cię jak wykonywać masaż dziecka? Znajdź certyfikowanego Instruktora!
Miasto Imię i nazwisko Adres Telefon www
GŁOGÓW; KAMIENNA-GÓRA; WROCŁAW Joanna Połeć Proszę o kontakt 665 758 304 pojoasia@gmail.com
MILICZ Agnieszka Jakubowska Proszę o kontakt 783 066 616 rzuranek@wp.pl
OLEŚNICA Agnieszka Jonas-Kwiecień Proszę o kontakt 530 248 862 dokumi1@wp.pl
WROCŁAW Magdalena Nocoń Proszę o kontakt 604 297 523 sobecka.magdalena@gmail.com
WROCŁAW Monika Pietrusiak Proszę o kontakt 661 653 362 monika.pietrusiak@wp.pl
LUBIN; WROCŁAW; ŚCINAWA Julia Sitarska Proszę o kontakt 781 334 035 sitarska.julia@wp.pl
LEGNICA Magdalena Pieczarka ul. K. Makuszyńskiego 13; Legnica 609 782 993 www.wytworniaruchu.pl; magdalena.pieczarka@gmail.com
WROCŁAW Ewelina Łącka ul. Rezedowa 50; Wrocław 696 833 466 ewelina.terapiaispolka@gmail.com
WROCŁAW Elżbieta Makarowska Proszę o kontakt 509 528 117 elzbieta.makarowska@wp.pl
JELENIA GÓRA Nikola Ambroziak Proszę o kontakt 508 600 377 nikoambroziak@gmail.com
OLEŚNICA Patrycja Łanowa Proszę o kontakt 605 232 992 patrycja3103@op.pl
WROCŁAW Jadwiga Jacewicz Gronowa 31; Częstochowa 504 037 445 jadwigajacewicz@wp.pl
ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Sandra Wulw Kościuszki 22; Ząbkowice Śląskie 535 149 435 FB: @fizjobabysandrawulw sandrawulw@gmail.com
JELENIA GÓRA Agnieszka Chaber-Kazimierczyk Proszę o kontakt 661 832 172 achaber90@wp.pl
WROCŁAW Irena Beder Proszę o kontakt 721 988 875 irena.beder@gmail.com
WROCŁAW Gabriela Kleczyńska Proszę o kontakt 667 956 302 gabrielakleczynska@wp.pl
WROCŁAW Beata Racek ul. Dokerska 48/16; Wrocław 534 017 705 beata.racek@gmail.com logopedaracek@gmail.com