Kurs masażu Shantala

Szanowni Państwo.
   Z największą przyjemnością pragnę poinformować, że zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, zmieniłam formę nauczania instruktorów Masażu Metodą Shantala.
   W związku z tym, Kurs I Stopnia zostaje zawieszony na rzecz bogatszego w treści oraz dający szersze kompetencje, tradycyjny i pełny Kurs Instruktorski.
  Z całego serca dziękuję Wam za udział w projekcie, który tak bardzo pomógł Wam oraz Waszym podopiecznym.
Do zobaczenia na zajęciach,
Jolanta Staudt

Twój trener:

mgr Jolanta Staudt

mgr Jolanta Staudt

Główny Trener
Od wielu lat zajmuje się diagnozą i terapią zaburzeń rozwojowych u dzieci. Prowadzi terapię stymulującą rozwój wszystkich funkcji poznawczych. Jest trenerem masażu Shantala, terapeutą Integracji Sensorycznej, specjalistą Wczesnego wspomagania rozwoju małego dziecka, pedagogiem specjalnym, nauczycielem z ponad 30-letnim stażem. Oprócz studiów kierunkowych ukończyła kilkadziesiąt kursów, szkoleń z zakresu masażu Shantala, oraz wczesnego wspomagania rozwoju małego dziecka.
Prowadzi warsztaty, szkolenia dla osób zawodowo zajmujących się małymi dziećmi, studentów, rodziców, opiekunów. Współpracuje z ośrodkami adopcyjnymi na terenie kraju, przekazując przyszłym rodzicom filozofię masażu Shantala.
Celem jej działań jest edukacja specjalistów i rodziców w zakresie masażu Shantala, przekazanie filozofii masażu oraz uświadamianie jego dobroczynnego wpływu na rozwój dzieci.

Zostań Terapeutą

Uzyskaj referencje

Instytucja Szkoleniowa nr 2.08/00008/2020

Posiadamy Certyfikat Jakości TGLS – jeden z najważniejszych w kraju